Jelenia Góra, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwana Dermokonsultantka

Jelenia Góra

Firma ASM GROUP specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

Aktualnie dla naszego partnera biznesowego- firmy Oceanic lidera w swojej kategorii , prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Dermokonsultantka

Lokalizacja:

Opis stanowiska:

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za promowanie produktów kosmetycznych jednego z naszych Klientów

Wymagania:
&#8226; Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej oraz wykształcenie kierunkowe (kosmetologia, farmacja)
&#8226; Otwartość i komunikatywność
&#8226; Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
&#8226; Wysoka kultura osobista
&#8226; Dyspozycyjność
&#8226; Status studenta ( mile widziane studentki wieczorowe )
&#8226; Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz duża samodzielność i efektywność w działaniu
&#8226; Uśmiech na twarzy
&#8226; Konieczność posiadania własnego laptopa

Oferujemy:

&#8226; Praca od poniedziałku do piątku &#8211; 6h dziennie ( godziny do ustalenia )
&#8226; Stabilne zatrudnienie - umowa zlecenie
&#8226; Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
&#8226; Praca do końca grudnia 2013 r.

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji ( CV i list motywacyjny ) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Proszę w tytule wpisać np. Dermokonsultantka/ Wielkopolska

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM GROUP, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Czerwiec, 2013  12:48

Identyfikator: 463351

Wyświetleń: 4762