Jelenia Góra, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Roznosiciel gazet reklamowych - Jelenia Góra i okolice

Jelenia Góra

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Pion Marketingu i Dystrybucji Mediów Reklamowych
Miejsce pracy: Jelenia Góra i okolice

Zakres obowiązków:

Odbiór materiałów reklamowych w ustalonym punkcie oraz rozniesienie ich do indywidualnych skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie.

Jakie mamy wymagania:

Wolne środy (całe lub popołudnia)
Ukończony 16 rok życia (co do dnia)
Znajomość topografii miasta
Uczciwość
Samodzielność
Rzetelność
Odpowiedzialność
Stan zdrowia umożliwiający roznoszenie druków reklamowych
Mile widziane będzie dysponowanie samochodem

Co oferujemy:

Dodatkowe zajęcie (4-6 godzin w każdą środę, umowa-zlecenie), polegające na roznoszeniu druków reklamowych
Zapłatę w wysokości od 150 do 250 zł brutto miesięcznie
Ciekawe zlecenie w dużej i stabilnej firmie

Dane kontaktowe:
Tel. 795 719 742, Tel. 697 109 863

Aplikację można też wysłać na adres mejlowy.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Pazdziernik, 2015  15:58

Identyfikator: 564677

Wyświetleń: 3484