Jelenia Góra, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser

Jelenia Góra

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej

Zatrudni do naszego zespołu osoby na stanowisko

Merchandiser w markecie Tesco

Merchandiser mobilny

Miejsce pracy: Teren Miasta Jelenia Góra

ZADANIA:

Wykładanie i eksponowanie towarów naszego klienta
Zapewnienie prawidłowej ekspozycji towarów.
Kontrola terminów ważności towarów.
Udział w organizacji akcji promocyjnych i reklamowych.
Nawiązywanie dobrych relacji z kierownikami sklepów, oraz przedstawicielami handlowymi.
Raportowanie wyników pracy

WYMAGANIA:

Książeczka Sanepid
Dostęp do internetu.
Duża motywacja do pracy.

Dyspozycyjność od poniedziałku do soboty w godzinach wieczornych w sklepie Tesco

Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku ok 4h w godz, rannych (merchandiser mobilny) wymagany własny samochód.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego z zaznaczeniem preferowanego miejsca pracy.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 03 Lipiec, 2013  18:06

Identyfikator: 466633

Wyświetleń: 4313