Jelenia Góra, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla Spawaczy_Belgia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym Spawaczem do projektów realizowanych na terenie Belgii.
Obowiązki :
Spawanie konstrukcji stalowych
Wymagania :
&#8226; Uprawnienia spawalnicze
&#8226; Doświadczenie na stanowisku spawacza min. 2 lata
&#8226; Umiejętność składania konstrukcji stalowych
&#8226; Spawanie MIG/MAG
&#8226; Czytanie planów
&#8226; Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
Oferujemy :
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; możliwość zakwaterowania,
&#8226; kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
&#8226; pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Kontakt telefoniczny: +48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest RegessSp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Styczen, 2020  15:08

Identyfikator: 673446

Wyświetleń: 1146