Jelenia Góra, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ślusarz - Niemcy

Niemcy

Certyfikowana agencja pracy, Persona-Direktservice, poszukuje kandydata na stanowisko:

ŚLUSARZ
(miejsce pracy: Niemcy, Schwallungen)

Obowiązki:
- wykonywanie prac ślusarskich (z elementami spawania)
- produkcja na potrzeby firmy z branży budowlanej (praca na hali)
- serwisowanie maszyn budowlanych

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza
- umiejętność spawania w podstawowym zakresie (nie wymagamy uprawnień spawalniczych!)
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- mile widziany własny samochód

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę i długofalową współpracę
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
- możliwości rozwoju
- zakwaterowanie
- pracę od pn. do pt. w systemie 1-zmianowym
- stałą opiekę polskojęzycznego biura

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres mailowy: info@persona-direktservice.pl/ (w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska).

Więcej informacji pod nr tel.: 533-105-666.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Wrzesien, 2017  13:28

Identyfikator: 621458

Wyświetleń: 1119