Jelenia Góra, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz Tig Blisko Zgorzelca

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OFERTA NR. 5/12

Dla naszego klienta w Niemczech ( praca ok. 200km. od Zgorzelca ) poszukujemy spawaczy WIG.

Zakres obowiązków :
- spawanie WIG &#8211; stal nierdzewna
- sprawdzenie i ocena poprawności spawu

Wymagania :

- świdectwa kwalifikacyjne spawacza WIG
- konieczne doświadczenie zawodowe, doświdczenie w spawaniu stali nierdzewnej
- wykształcenie w branży metalowej
- dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany
- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
- umiejętość czytania rysunku technicznego
- mile widziane osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
- zatrudnienie na niemieckich warunkach
- składki na ubezpieczenie zdrowotne odprowadzane przez pracodawcę
- możliwośc wypłaty zaliczek
- ubezoieczenie dla członków rodziny
- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP
- wypłatę dodatkowych bonusów
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku
-zapewniamy pracę w uczciwej i rzetelnej firmie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) z podaniem numeru oferty , pocztą na adres:

Fraunholz Personal Service GmbH
Äußere Plauensche Str.20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata

lub na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313

Prosimy o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Luty, 2017  08:32

Identyfikator: 606284

Wyświetleń: 1569