Jelenia Góra, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Menagerów i Przedstawicieli

Jelenia Góra

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Lider usług finansowo-ubezpieczeniowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy, przeszkoli i zatrudni w nowo powstającym biurze w Jeleniej Górze na stanowiska:
 Menager regionalny
 przedstawiciel regionalny
Opis stanowiska:
Aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów, negocjacje z klientami warunków współpracy, dbanie o wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz. Od menagera oczekujemy dodatkowo umiejętności koordynowania i zarzadzania pracą podległych przedstawicieli.
Wymagania:
 Wykształcenie min. Średnie (Menager - preferowane wyższe)
 Niekaralność
 Dyspozycyjność i elastyczność w działaniu
 Przedsiębiorczość
 Umiejętność analizowania i diagnozowania potrzeb klienta.
Oferujemy:
 Możliwość rozwoju zawodowego
 Liczne szkolenia i warsztaty
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Stabilność zatrudnienia
CV oraz list motywacyjny proszę wysyłać na adres: biuro@viprogress.pl/
Więcej informacji pod nr tel. 535 848 624

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Listopad, 2011  14:49

Identyfikator: 358332

Wyświetleń: 3546