Jelenia Góra, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koparkowy ze znajomością j. niemieckiego

Stuttgart

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy przy melioracjach, kanalizacjach, światłowodach na terenie Niemiec.
Możliwe wynagrodzenie powyżej 12 - 15 tys. zł
Miejsce pracy: teren Niemiec
Oferujemy:
&#8226; długoterminową, stabilną i legalną pracę,
&#8226; bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 14 do 17 euro, regularne płatności,
&#8226; BONUS &#8211; 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
&#8226; BONUS &#8211; 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
&#8226; opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Zadania/ Zakres prac:
- samodzielna obsługa koparki i dbałość o dobry stan techniczny,
- wykonywanie wykopów pod fundamenty oraz innych ziemnych wykopów pod kanalizację czy światłowody,
- umiejętność pracy m. in. z czerpakiem, chwytakiem,
- komunikacja z pozostałymi pracownikami.
Wymagania:
&#8226; uprawnienia na sprzęt &#8211; koparki jednonaczyniowe,
&#8226; min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
&#8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
&#8226; sumienność, rzetelność w pracy,
&#8226; samodzielność i precyzja w działaniu,
&#8226; dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
&#8226; brak nałogów,
&#8226; możliwość wyjazdu do pracy własnym autem.

*szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 732-887-107.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Styczen, 2019  15:41

Identyfikator: 649908

Wyświetleń: 1876